web přesměrován

Programy

Náhled programu BootSkin
BootSkin je program, který dovolí uživateli měnit Windows 2000 a Windows XP zaváděcí (startovací) obrazovky.


Na rozdíl od jiných programů, mění BootSkin obrazovky bezpečném způsobem při kterém nenahrazuje nic v jádře Windows ani nepotřebuje, aby uživatel stahoval náhradní Windows XP záplaty atd.

Zaváděcí obrazovky, které nastavíte s BootSkin mají typicky kolem 20 Kb ve srovnání s dalšími programy, jejichž soubory přesahují 2 MB.   

Náhled programu LogonStudio
Stardock LogonStudio dovolí uživatelům Windows XP, ve verzi Vista edition také uživatelům Windows Vista, editovat, změnit a použít nové přihlašovací obrazovky.


Obsahuje vizuální editor, se kterým je snadné vytvořit si vlastní logon obrazovky.Ty pak můžete uploadovat na stránky Stardocku, ze kterých je mohou stáhnout i jiní uživatelé.

LogonStudio užívá .logonxp soubory, takže nemusíte měnit aktuální logonui.exe , který je jako defaultní logon obrazovka ve Win XP.

Ve Windows Vista si můžete jednoduše změnit úvodní přihlašovací pozadí na jakýkoliv obrázek dostatečných rozměrů z vašeho počítače.


Náhled programu Vista Inspirat BricoPackMáte Windows XP a nelíbise vám jeho vzhled bo chcete změnu vtom Případě skuste stáhnout Vista Inspirat BricoPack.Tenhla šikovná věc vám zmení Vzhled  Xp na Vistu jenom Vzhled nic víc
      V zobrezit celé najdete Mini Recenzi a Download
Náhled programu Aston2 MenuPrinášíme Nabízku.Změnu Startu ..Jak jednoduše stáhnětesi pack Aston2 Menu v Zobrazit celé najdete Download Mini recenzi a 4 nahledy obrázku Start
Damn Small Linux je linuxová distribuce s názvem naprosto vystihujícím její povahu

Ccleaner CESKY!!! typ!

Snadné odstranění dočasných souborů   v Ceskem jazyce!Rychle a spolehlive odsranite spatne soubory.

Náhled programu CCleaner

Světový standard pro editaci bitmapový obrázků v nejvyšší kvalitě. Oceníte jej nejen při úpravě fotografií, ale také při tvorbě zcela nových obrázků. Adobe Photoshop je také ideální pro tvorbu webové grafiky, dokáže rozřezat obrázek a exportovat do HTML, ...POUŽÍVÁ I BRYAN DOPORUČUJI