web přesměrován

Postřehové

Bobův Fastfood (postřehové)
Bobův Fasfood je online hra, která doslova nadchne všechny příznivce virtuálních zaměstnání, které dokonale prověří vaše schopnosti a dají vám také určitou zkušenost do života. Pomůžete mladému Bobovi s provozem nově otevřeného stánku s občerstvením?
Stavitel mostu (postřehové)
Jednoduchá, avšak velmi chytlavá online hra Stavitel mostu vypráví příběh mladíka, jenž se zamiloval do krásné a urozené dívky, která však byla proti své vůli oddána s proradným šejkem. Zlý boháč ji od té doby vězní ve svém paláci. Vaším úkolem je princeznu zachránit.
Stack Da Police (postřehové)
Vojenská helikoptéra převážela nový revoluční vynález, který by měl znamenat reformu celé policie. Avšak během letu nastaly neočekávané turbulence a vrtulník vyklopil jedinečné krabice s malými policejními robůtky, kteří mají pomáhat policistům při vykonávání jejich práce.
Sandwich Bar (postřehové)
Sandwich Bar je zábavná online hra, která dokonale prověří váš postřeh a schopnost rychle se rozhodovat. Pracujete v jedné oblíbené restauraci, jež se specializuje na výrobu skvělých sendvičů, pro které si k vám jezdí labužníci z celého města.
Hardest game 2 (postřehové)
Po úspěšném prvním dílu přicházejí tvůrci postřehové hry Hardest Game s druhým pokračováním. Hráči, kteří u online her nelpí na skvělé grafice, ale zato vyžadují dobrou hratelnost, budou jistě opět nadmíru spokojeni. Hardest Game 2 totiž představuje padesát obtížných levelů.
Burger Restaurant 2 (postřehové)
Ve hře Burger Restaurant 2 máte jedinečnou šanci stát se interkontinentální špičkou v oblasti rychlého občerstvení. Vaše trnitá cesta za úspěchem v tomto velmi konkurenčním podnikatelském prostředí začne v Brazílii. Když budete dostatečně dobří, čeká vás mexická štace a řada dalších.