web přesměrován

Hry Pro Dva

Bubble Trouble (hry pro dva)
Postřehová hra pro jednoho nebo dva hráče Bubble Trouble vyniká zejména svojí originalitou a výbornou hratelností. Vystavujte bariéry před skákající míčky, které se následně rozdělí na menší kousky, až z nich nakonec nezbyde vůbec nic. Hra je o mnoho akčnější, hrají-li společně 2 hráči :o)
Ovládání:
hráč 1 - pohyb šipkami, bariéra mezerníkem, hráč 2 - pohyb klávesami X,C, bariéra klávesou W
Bumper Ball (hry pro dva)
Bumper Ball je příjemná hra pro jednoho nebo dva hráče. Pohybujete se v miniaturních autíčkách a snažíte se vstřelit vašemu soupeři gól. Svůj úkol musíte splnit v časovém limitu, který si můžete zvolit před hrou.
Ovládání:

hráč 1: šipkami, hráč 2: klávesami A,S,D,W
Matrix (bojové hry)
Je tu další hra inspirovaná veleúspěšným filmem. Stejně jako hrdina filmového Matrixu, musíte se i vy postavit zkaženým a zákeřným agentům nepřátelské strany. Prokažte v sobě neohroženého ducha, který se nezalekne ani sebevětší přesily. Vyzkoušejte si všechny údery a bojujte o život!
Ovládání:
pohyb a úder šipkami, time efekt klávesou M a mezerníkem
Capoeira Fighter (hry pro dva)
Capoeira Fighter je skvělá propracovaná bojová hra pro dva hráče, která vyniká především výbornou hratelností a širokou škálou bojových chvatů. Styl bojového umění capoeira, který je vlastně efektní i efektivní kombinací tance a bojového umění má stále více příznivců.
Ovládání:
hráč 1 - pohyb klávesami A,S,D,W chvaty-B,V,G,H \r\nhráč 2 - pohyb šipkami, chvaty klávesami 2,3,5,6 na numpadu \r\n(pokjročilé údery - kombinací pohybových a chvatových prvků)
Galactic Strife (hry pro dva)
Následující vesmírná střílečka je určena pro dva hráče. Před začátkem každého kola si zvolte jednu z několika zbraní a pak už se jen pusťte do vašeho protivníka.
Ovládání:
červený: směr letu 8,5,4,6 na numpadu střelba ENTER\r\nmodrý: směr letu w,s,a,d střelba F
Super Deadmatch (bojové hry)
Ve hře Super Deadmatch můžete hrát buď za zlobivou dívku nebo za mazaného rošťáka. Cílem hry je „ukamenovat“ protivníka různými předměty. Snažte se proto nastavit ideální úhel a sílu střely. Hru můžete hrát s kamarádem nebo proti počítači.
Ovládání:
myší nastavte úhel střely, přidržením levého tlačítka sílu
Kangoo vs Kangoo (hry pro dva)

Kangoo vs. Kangoo je, jak už název hry napovídá, nelítostný souboj dvou vačnatců. Jedná se o hru pro dva hráče, takže si určitě se svým parťákem užijete při hraní s těmito legračními klokany spoustu legrace. Vyhrává ten, kterému se povede vytlačit svého protivníka z ringu.

Ovládání: Hráč 1: pohyb klávesami a,d,s,w, boj v,b,n. Hráč 2: pohyb šipkami, boj 1,2,3 na numpadu